01:57:21
Обнаружено блокирование рекламы на сайте

Для существования нашего сайта необходим показ рекламы. Просим отнестись с пониманием и добавить сайт в список исключений вашей программы для блокировки рекламы (AdBlock и другие).

Moder 14013 роликов

25 тур стартує матчем у Запоріжжі між Зорею і КолосомПереходьте на наш твіттер (https://twitter.com/FootballHub_Ua) і дізнавайтеся про класні акції від наших партнерів. Більше новин у нас на сайті (https://bit.ly/2xURnSx)ПЕРШИЙ ТАЙМ – 1:013 хв – гол, Владислав Кабаєв (Зоря)ДРУГИЙ ТАЙМ – 1:065 хв – червона картка, Олег Кожушко (Колос) Зоря і Колос програли свої стартові матчі після поновлення змагань у Прем'єр-Лізі. І якщо луганці мінімально і на останніх секундах через неочевидний пенальті поступилися Олександрії, то Колос майже без шансів програв Десні 0:2. Обидві команди давно не грали нічиїх. Як буде цього разу?Наша трансляція інтерактивна – ставте свої запитання коментатору Олександру Новаку в чаті трансляції!Приєднуйтесь до наших соцмереж і сайту та читайте новини першими: Twitter: Facebook: Instagram: Telegram: